2023/2024

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA Z6, Z7, Z8

 
Kdy: 03.4.2024 8:30 - 11:00 hodin
Kde: 2. ZŠ a MŠ Beroun
Pro koho: Děti ZŠ
Organizátor: Zajícová Kateřina, Tel.: 739 633 518
Info:

73. ročník Matematické olympiády - okresní kolo.
Soutěž je určena žákům 6., 7. a 8. tříd ZŠ/VG.
 
https://www.matematickaolympiada.cz/mo-pro-zs/rocnik/73-rocnik


 

MATEMATICKÝ KLOKAN

 
Kdy: 22.3.2024 10:00 - 11:00 hodin
Kde: ZŠ a SŠ okresu Beroun
Pro koho: Děti ZŠ, Studenti SŠ
Organizátor: Zajícová Kateřina, Tel.: 739 633 518
Info:

Soutěž je určena pro žáky 2.-9. tříd ZŠ/VG a studenty 1.-4. ročníků SŠ.
 
https://www.matematickyklokan.net/


 

FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA E, F

 
Kdy: 20.3.2024 8:30 - 12:30 hodin
Kde: Gymnázium J. Barranda Beroun
Pro koho: Děti ZŠ
Organizátor: Zajícová Kateřina, Tel.: 739 633 518
Info:

65. ročník Fyzikální olympiády - okresní kolo.
Kategorie E je určena žákům 9.tříd ZŠ/VG.
Kategorie F je určena žákům 8.tříd ZŠ/VG.
 
http://fyzikalniolympiada.cz/zakladni-skoly


 

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA A,B,C,D

 
Kdy: 21.2.2024 8:30 - 13:00 hodin
Kde: Gymnázium J. Barranda Beroun
Pro koho: Děti ZŠ, Děti 0-3 roky, Dospělé a děti, Dospělí, MŠ, Pedagogičtí pracovníci, Rodiče a děti, Rodiče s dětmi, SŠ, Studenti SŠ
Organizátor: Zajícová Kateřina, Tel.: 739 633 518
Info:

26. ročník Zeměpisné olympiády - okresní kolo.
Určeno pro žáky 2.stupně ZŠ/VG a studenty 1. - 4. ročníků SŠ.
 
https://www.zemepisnaolympiada.cz/


Oficiální propozice soutěže

Propozice okresního kola ZO

 

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE I. A II.

 
Kdy: 30.1.2024 8:30 - 11:30 hodin
Kde: Gymnázium J. Barranda Beroun
Pro koho: ZŠ a SŠ
Organizátor: Zajícová Kateřina, Tel.: 739 633 518
Info:

50. ročník Olympiády v českém jazyce - okresní kolo.
Kategorie I. je určena žákům 8. a 9. tříd ZŠ a VG.
Kategorie II. je určena studentům 1. - 4. ročníků SŠ
 
https://www.talentovani.cz/souteze/olympiada-v-ceskem-jazyce


Oficiální propozice soutěže

Propozice okresního kola OČJ I.

Propozice okresního kola OČJ II.

 

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA Z5 A Z9

 
Kdy: 24.1.2024 8:30 - 12:30 hodin
Kde: 2. ZŠ a MŠ Beroun
Pro koho: Děti ZŠ
Organizátor: Zajícová Kateřina, Tel.: 739 633 518
Info:

73. ročník Matematické olympiády - okresní kolo.
Kategorie Z5 je určena žákům 5.tříd ZŠ
Kategorie Z9 je určena žákům 9.tříd ZŠ a VG.
 
https://www.matematickaolympiada.cz/mo-pro-zs/rocnik/73-rocnik


Propozice okresního kola MO Z5, Z9

 

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA I. A II.

 
Kdy: 17.1.2024 8:30 - 10:30 hodin
Kde: Gymnázium J. Barranda Beroun
Pro koho: Děti ZŠ, Studenti SŠ
Organizátor: Zajícová Kateřina, Tel.: 739 633 518
Info:

53. ročník Dějepisné olympiády - okresní kolo.
Kategorie I. je určena žákům 7. až 9. tříd ZŠ a VG.
Kategorie II. je určena studentům 1. až 4. ročníků SŠ.
 
https://www.talentovani.cz/souteze/dejepisna-olympiada


Oficiální propozice soutěže

Propozice okresního kola DěO I.

Propozice okresního kola DěO II.

 

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

 
Kdy: 11.10.2023 10:00 - 11:00 hodin
Kde: ZŠ a SŠ okresu Beroun
Pro koho: Děti ZŠ, Studenti SŠ
Organizátor: Zajícová Kateřina, Tel.: 739 633 518
Info:

Soutěž je uržena žákům 8.-9. tříd ZŠ a VG (kategorie Kadet) a studentům 1.-2. ročníků SŠ (kategorie Junior).
 
https://kag.upol.cz/prirodovednyklokan/info.html


Propozice okresního kola PK